Sesja zdjęciowa i spot reklamowy | festiwal Opera Rara 2018

Pod koniec 2017 roku ponownie zrealizowaliśmy sesję zdjeciową pod kreację festiwalu Opera Rara. 

operrka.png

Podobnie jak w zeszłym roku, było to dla nas ciekawe doświadczenie. Nie tylko dlatego, że mogliśmy pracować w gronie zdolnych i cudownych osób, ale przede wszystkim dlatego, że do przestrzeni komercyjnej mogliśmy wprowadzić koncept, który nie jest aż tak bardzo oczywisty.

Koncepcją na kreację dla festiwalu Opera Rara była dyskusją z klasycznym pięknem.  Prezentacja typu urody, który nie jest powszechny, a mimo to elektryzuje i przyciąga wzrok.  W ten sposób chcieliśmy zwrócić uwagę na nieszablonowość ludzkiego piękna i polemikę  na temat kanonów i stereotypów. Sądzimy, że się udało i z sukcesem będziemy kontynuować ten kierunek :)

W projekcie udział wzięli:

model: Daniel Rasilewski | AS Management
make up: Justyna Niziołek
fotografia/postprodukcja/spot reaklamowy: Alicja Wróblewska, Hasenien Dousery
klient: Krakowskie Biuro Festiwalowe / festiwal Opera Rara

Kampania obejmuje outdoor i online w Krakowie i Warszawie.

Poniżej kilka zdjęć z backstage'u.

 

 

O tym, że nasz teledysk zostanie pokazany na Pokazie Niezależnych Teledysków

Uf, ale długi tytuł. Ale za to w pełni oddaje treść tego, o czym będzie ten wpis na blogu.

22405665_10210225514570520_990640373347823588_n.jpg

Zatem tak. Nasz klip do utworu "Kryjówka" zespołu Ogród został wybrany do pokazu Niezależnych Teledysków na festiwalu filmowym Cinemaforum w Warszawie. Jest nam tym bardziej miło, bo był to nasz raptem drugi w historii Black Shadow studio teledysk (pierwszy był dla Smoking Barrelz -> link tu), ale pierwszy, który od A do Z koncepcyjnie przygotowaliśmy my (to lubimy najbardziej :)). Odpowiadaliśmy za scenariusz, realizację, reżyserię, etc. Jesteśmy z niego bardzo dumni. Mamy nadzieję, że spodoba się również publiczności na festiwalu. Zapraszamy i was na to wydarzenie. Kto może to akcja dzieje się 12 listopada. Więcej informacji w wydarzeniu na FB.

Z kolei jeśli chodzi o inspiracje to były różne. Ciekawe. Jesteście w stanie jakieś rozpoznać? :) Jeśli tak, to wpisujcie je w komentarzach pod postem :))

UPDATE:

No i teledysk został pokazany. Sala była pełna ludzi. Hasek mówił, że "Kryjówka" nieźle się prezentowała na tle pozostałych klipów wybranych do przeglądu. Tym bardziej nam miło.
Poniżej mała instagramowa relacja z eventu.

Reżyseria/scenariusz - Alicja Wróblewska
Zdjęcia/postprodukcja/montaż - Hasenien Dousery